Zaten bu pırıl pırıl yeni sitede sizlere ingilizce ile ilgili destek vermek istiyoruz.. Ama bu teknikte sizlere Kolay İngilizce Öğrenme Yöntemlerinden bahsedeceğim. Akıcı Urduca ile İngilizce öğrenin. Sen akıcı İngilizce konuşmayı öğrenebilirsiniz. Bunun üzerinde çok fazla düşünmeye gerek yok: İnternet üzerinde mevcut olan içeriğin çoğu İngilizce. İngilizce düşünmeye çalışın. Kendi kendinize konuşun https://www.tadbakirkoy.com/bakirkoy-ingilizce-kursu.

Ama biraz önce İngilizce gramer öğrenmek, İngilizce konuşmayı zorlaştırır dedik, bu nasıl oluyor? Ama zamanla alışıyorsunuz. Karşınızdaki anlayışlıysa size yardımcı oluyor ve konuşma doğal devam edebiliyor. Hepimizin bildiği üzere şu anda devlet okullarında ingilizce konuşma becerisi verilememektedir çocuklarımıza .. Bu İngilizce konuşan Kurs özel olarak daha iyi İngilizce konuşma seni yapmak için tasarlanmıştır. Doğru telaffuz etmek için sözlükteki fonetik alfabeyi öğrenmeniz gerekir. Dilin yapısını yani; zamanları, fiilleri, sıfatları, ekleri, olumlu olumsuz cümle yapısını, pasif yapıyı, soru cümlelerini v.s bütün dil kurallarını doğru olarak kullanırlar. Siz o kelimeyi cümle içinde kullanmayı bilmiyorsanız .. Şimdi öğrenmeye başla, çok kısa bir süre içinde rahatlıkla okumaya başladığını sen de göreceksin!

Evet bir yerde rastladığınızda ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz tabii ki, ama unutmayınız ki “konuşabilmekten” bahsediyoruz. Maalesef bu seviyeyi bir daha okumanız gerekiyor” tabii ki kişi de şunu diyecekti “Kardeşim ben neden bir daha aynı şey için zaman ve para harcayayım .. Bu İngiliz öğrenme uygulaması çocuklar için tercih edilir. İngilizce eğitim seti sayesinde dünyanın en çok tercih edilen birini öğrenebilirsiniz tecrübeli eğitmenler bilinçli üreticiler ve Metin yazarları sayesinde oluşturulmuş setlerden faydalanabilirsiniz. İngilizce yazma için bunlar problem olmaz. Bu aynı zamanda BPO veya Çağrı merkezini katılmak isteyen olanlar için yararlı olabilir. Bu ezberleme, okuma, konuşma, özet çıkarma vb olabilir. Ve, İngilizce dilinde Bu uygulamayı bunu yardımcı olabilir. İngilizce gramer konularına yoğunlaştığınızda, İngilizceyi analiz etmeye yoğunlaşırsınız. İngilizceyi iyi bilmediğiniz için” veya “herşeyi bilmediğiniz için” üzülmeyin. Hata yapmaktan korkmayın. Korku İngilizceyi hızlı öğrenmenizi engeller. Peki nasıl anlayacağız.. Kim düzeltecek.. Peki şimdi bu kelimeleri bir araya getirin de fikrinizi ifade edin, derdinizi anlatın bakalım karşınızdaki yabancıya ..

Zor ama güzel bir öğrenme sürecim oldu. Japonca öğrenmeye ilk başladığında büyük umutlarla gıcır gıcır yeni bir kitap almıştı, bir süre birşeyler öğrenip kitabı ve öğrenme işini bir kenara bıraktı. Yıllarca öğrenmeye çalıştığımız ama bir türlü konuşmasını beceremediğimiz İngilizce öğrenmenin en gerçekçi ve kolay yolu nedir .. Yıllarca öğrenmeye çalıştığımız ama bir türlü konuşmasını beceremediğimiz İngilizce öğrenmenin en gerçekçi ve kolay yolu nedir? İngilizce konuşurken geriliyor iseniz, ki bu çok normal, önce derin bir nefes alın. İngilizce bilmek, sana aksi halde mevcut olmayacak bilgiye erişimini sağlayacak! İngilizce konuşmayı dinleyerek; gözlerinizle değil, kulaklarınızla öğrenin. Urduca dili kullanarak İngilizce öğrenin ve başarmak isteyen beceriler kazanırlar. Yeni öğrendiğiniz kelimelerdeki heceleri sayın ve vurgunun nerede olduğunu öğrenin. Sonra başa dönün ve bilmediğiniz kelimeleri çıkarın. Direct Method ve Audiolingual methodları inceleyin ve sonra CLT methodu hakkında araştırma yapım. Biraz Japonca öğrendikten sonra öğrendiklerinizin yerine oturması ve aklınıza takılan soruları sormak için haftada en azından 1 saat anadili Japonca olan biriyle sohbet etmek lazım. Bu durum gramer için olduğu gibi aynen kelime için de geçerlidir tabii ki ..

Tabii ki ve hi şüphesiz bu çalışmalarımızda bizi yönlendirecek, bize anında müdahale edecek birinin çok büyük faydası var .. Tam bir komedi (esasında trajedi tabii) .. Böylece bir dahaki sefere ihtiyacınız olduğunda hem onu tam olarak notlarınızda bulacak, hem de hafızanızda tek tek ve ayrı kelimeler olarak değil tam bir kalıp olarak saklamış olacaksınız. Gramere veya tek tek kelimelere odaklanmayın. Bir kelimenin (veya fiil) anlamını öğrendiniz diyelim. Diyelim ingilizce bir şeyler duyunca anlayabiliyorsun. Fakat inanınız “ilk başta maliyeti daha fazla gibi görünse dahi” (ki öyle değil) birebir çalışma (eğer iyi bir hocaya düşmüşseniz) neticede çok daha sağlıklı olmakta ve kıyas edilemeyecek kadar iyi netice vermektedir. Ailenize ve arkadaşlarınıza çalışma planınız hakkında bilgi verin ve sizi bu konuda yönlendirmelerini isteyin. Bu konuda insanları yanıltmayın. Bu konuda çok fazla iddialı olmaya gerek yok. Yazdığınız şeyler hakkında düşünebilir, yanlış yapıp düzeltebilirsiniz. Küçük bir defter tutun… önemli kalıpları not edin. Duyduğunuz tüm deyimleri, kalıpları yazın.